حرف دل مردم

حرف دل مردم

با رعایت احترام دیگران، نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را پیرامون مسایل قاینات

برای اطلاع مردم و مسئولین؛ جهت چاپ در این ستون به ما برسانید:

پیامگیر: 5090 522 - صندوق پستی: 156 قاین

پیام کوتاه: 1911 496 0935 و 322 8600 0915

پست الکترونیک: tolueqaenat@yahoo.com

* چرا شهر بزرگی مثل قاین فقط یک بلوار بزرگ مثل بلوار بسیج باید داشته باشد بهتر نیست که یک بلوار از جلوی خیابان امام رضا از وسط باغ ملی گذشته و از پشت فرخ آباد گذشته و تا شهرک سیمان کشیده شده و بلوارهای ناقصی مثل بلوار ابوطالب به آن وصل شود و گودی که وسط شهر ساخته نشده مثل شهرک سیمان ساخته شود و چهره شهر زیبا شود.

 

(1686 ... 0915)

* چرا سایت طلوع به روز رسانی نمی شود؟

 

(8440 ... 0936)

توضیح: وبلاگ طلوع قاینات به آدرس جدید ( http://tolueqaenat.persianblog.ir ) با مطالب چاپ شده در طلوع قاینات، به روز رسانی می شود.

* لطفاً شبها لامپ های ابوذر را خاموش نکنید مگر قاین جز ابوذر کجا را دارد؟

 

(1287 .... 0936)

* نماینده، فرماندار و مخصوصاً شهردار لطفاً به جای این همه جلسه بازی به فکر ساخت مکانهای تفریحی برای مردم باشید مگر گناه ما چیست که در قاین زندگی می کنیم.

 

(1287 ... 0936)

* کاش امسال که میزبان جشنواره زعفران هستیم، مهمان ها را با افتخار دعوت کنیم تا از قلعه آرتاگوانا و آرامگاه ابوذرجمهر دیدن کنند. کاش مسئولین می دانستند این آرتاگوانا برای قاین حکم طلا را دارد. شاید به چشم کسی که سالهاست بی تفاوت به آن نگاه می کند چیز کمی به نظر برسد اما اگر چشم ها را بشوییم این طلای باشکوه را می بینیم اما افسوس که کم لطفیم.

 

(2797 ... 0937)

* در پاسخ به آن عزیزی که گفته بود به علت افزایش موتور گیری در سطح شهر و آسایش ماموران راهنمایی و رانندگی الاغ های مدل 89 به بازار آمد: همشهری مطمئناً هدف پلیس از موتورگیری حفظ سلامتی شما و من و فرزندان مان که در سطح شهر حرکت می کنند، می باشد. و اجرای قانون در جهت رفاه مردم است چرا که این امر نه تنها آسایشی برای آن ها نخواهد داشت بلکه حرف و حدیث مردم را نیز به دنبال خود خواهد داشت ثانیاً اگر مردم با فرهنگ این شهرستان را، لایق استفاده از این وسیله نقلیه در این مقطع زمانی می دانی خودت می توانی ابتدا این ادعا و خواسته را از ناحیه خودت داشته باشی.

 

(5203 ... 0915)

* سلام چرا آب و فاضلاب روستایی فکری برای حل معضل آب آشامیدنی روستای روشک نمی کند.

 

(5255 ....0915)

* چرا خیابان های شهر قاین ناقص مانده است (جانبازان، بامشاد).

 

(6993 ... 0915)

* از برخورد قاطع نیروی انتظامی شهرستان قاینات با موتورسواران متخلف و مزاحم کمال تشکر را دارم.

 

(8854 ... 0915)

* چرا شهرداری فکری برای سد معبر در خیابان امین زاده بر نمی دارد؟

 

(6993 ... 0915)

* لطفاً اتوبوس رانی را در شهر قاین گسترش دهید.

 

(9178 ... 0915)

* هیچ کس حق ندارد به قاین توهین کند اون نفری که به دلیل کمبود امکانات این توهین را در شماره 187 کرده خودش چه اقدامی در زمینه رفع این مشکلات کرده است آیا خود را موظف کرده که کالای قاینی بخرد تا امروز چند کارخانه تعطیل شده در قاین نباشد این کمترین کاری است که می تواند بکند. (ح-ف)

 

(9675 ... 0915)

* زبانم را نمی فهمی، نگاهم را نمی بینی، ز دردم بی خبر ماندی و آهم را نمی بینی، سخن ها خفته در دفتر، دل حسرت نصیب مردمم را نمی بینی، گناهم چیست جز عشق وطن؟ دریغا درد شهرم را نمی فهمی، عجب ای مرد! مگر خاموشی این کنج ماتم را نمی بینی؟

 

(2797 ... 0937)

* رادیو جنگل بانی را خاموش کنید مَکُنَی ور جون ما !

 

(7491 ... 0915)

* انصاف است در پارکینگ نیروی انتظامی برای سایه پول بیشتری پرداخت نماییم.

 

(6158 ... 0915)

* وضعیت روشنایی کوچه بنیاد شهید بسیار افتضاح است. لامپها از چند سال پیش تعویض نشده و بسیار کم نور است.

 

(4658 ... 0915)

*آقای قربانی! چرا به سؤالات آقای شبانی پاسخ ندادید [...] نماینده باید انتقادپذیر باشد.

 

(4780 ... 0937)

* نماینده قاینات! شما در سخنرانی خود در مسجد جامع فرمودید کارخانه فرآوری زرشک 7 هزار تنی است و بعد از چند روز در جلسه تقدیر از کارآفرینان نمونه روستای اکبریه فرمودید کارخانه 6 هزار تنی! [...]

 

(8854 ... 0915)

* لهجه منطقه قاین خیلی اصیله چرا برنامه « رو ور افتو » داره اینو از بین میبره.

 

(0250 ... 0911)

* تقریباً در تمام برنامه های صدای خراسان جنوبی به لهجه بیرجندی صحبت می شود. این کار صدا و سیمای استان هم واقعاً نوبر است. حتی شبکه های استان های آذربایجان یا کردستان تمام برنامه های خود را به لهجه محلی پخش نمی کنند. مسئولین لطفاً پیگیری کنند.

 

(7785 ... 0936)

* قابل توجه همشهریانی که از وجود سرعت گیرها رنج می برند، چشم تان روشن ! عوارض پرداختی شما که باید خرج نظافت معابر و ترمیم آسفالت شود، صرف ساخت سرعت گیر و نصب میخ های ترافیک می شود.

 

(5297 ... 0915)

* ساکنین خیابان پرستار 15 و شهرک بهداری با نبود گاز شهری دست و پنجه نرم می کنند. در حالی که از لوله گاز 70 متر فاصله دارند قابل توجه شرکت گاز.

 

(2675 ... 0915)

* لطفاً از مسئولین شهرستان قاین بپرسید پروژه های نیمه تمام پادگان ارتش، کمربندی، آموزشکده آموزش و پرورش، دانشکده فنی، سالن های ورزشی، منطقه نمونه گردشگری، ساختمان بخشداری مرکزی و راهنمایی و رانندگی، کی تمام می شود و برای اجرایی شدن مصوبات سفر سوم ریاست جمهوری چه اقداماتی صورت گرفته است.

 

(5255 ... 0915)

* مهمان ناخوانده ای که فرموده بودند خراب شود قاین که امکانات ندارد، بفرمایند آیا برای ایشان کسی دعوت نامه فرستاده؟

 

(9044 ... 0915)

توضیح: دوستان عزیز! بهتر است با یکدیگر به زیبایی سخن بگوییم و نظرات مختلف را بشنویم. ضمن این که معلوم نیست آن خواننده گرامی، اصالتاً قاینی بوده یا نه؟!

* نماینده محترم قاینات! مردم قاین که [در دوره اخیر به شما رأی دادند و باعث انتخاب شدن شما شدند] فقط به حرمت امام جمعه قاین بود و بس.

 

(4672 ... 0937)

* اگر در قاینات [...] به نظر مخالفان، ارزش می گذاشتیم روز به روز از شهرهای همجوار و حتی بخش های مرکز استان، عقب نمی افتادیم. هزاران افسوس !

 

(8572 ... 0936)

* در جواب دوستی که چرا بعضی از افراد به جای نام خیابان بهشتی نام شهر دیگری را می گویند: همشهری! الان قرن 21 است کمی بزرگ فکر کنید دنبال تلاش و همت بیشتر باشید نه دعوا بر سر لحاف ملا !

 

(3351 ... 0915)

* فرخ آباد روستایی در 500 متری فرمانداری! از مسئولین درخواست رسیدگی و حل مشکلات را دارم.

 

(3015 ... 0915)

* آقای شهردار! آیا حق بچه های امام خمینی 22 نیست که استخر شیبی فضای سبز شود. ضمنا کوچه های دور استخر را آسفالت کنید.

 

(5945 ... 0915)

اداره راه و شهردار، فکری برای گاز

 

CNG مسافران بکنند تا در ورودی و خروجی شهر سرگردان نشوند و مسافرکش های خط بیرجند دسترسی آسان به جاده داشته باشند. پیشنهاد می کنم در جلوی رستوران یک میدان ایجاد شود تا هم سرعت اتومبیل های گذری کم شود و هم از بغل رستوران راهی به پمپ CNG اتصال نمایند.

(5945 ... 0915)

* در قاین نیروگاهی داریم که به سایر شهرهای استان برق می دهد ولی پارکها و خیابانهای قاین در شب خیلی تاریک است! در حالی که در شهرهای همجوار پارکها و خیابانها چراغانی است!

* در شهرک ولیعصر، جویی که از خیابان سعدی می گذرد هرچند وقت نظافت شود !

* درخواست مردم خیابان بهشتی از شهردار در مورد کمربندی دور شهر که کمربند از دو طرف کامل شده فقط خیابان بهشتی مانده خواهشمندیم هر چه سریعتر آن جا را هم درست کنید. برای مردم مشکلات فروانی دارد به خصوص رفت آمد کامیونها.

* نوش دارو بعد از مرگ سهراب! زمانی که می بایست به جوانان سالن ورزشی رایگان می دادند که سرغ اعتیاد نروند، سالن ندادند؛ حالا که نای ورزش نیست.

 

(8122 ... 0915)

* جهت آسفالت مسیر ابوذر (زیر پل) و تاریکی پارک جنگلی اقدامی بفرمایید.

 

(8292 ... 0915)

* اگر شهرداری قصد برخورد با سد معبر مغازه ها را ندارد صراحتاً اعلام کند. ظاهر امر چنین است.

 

(6398 ... 0915)

* شهرداری قاین برای سوابق خود ارباب رجوع را می فرستند تا کپی پولی جلوی درب سالن بگیرد این کجای انصاف است برای هر کاری کلی پول بگیرد حالا پول کپی سوابق خودشان اضافه شده، سرگردانی ارباب رجوع با این سیستم جدید ارجاع و پاسخ نامه با عدم تجربه و تخصص کارکنان شهرداری قوز بالاقوز شده، مقداری تعامل و طرح تکریم لازم است.

 

(7061 ... 0915)

* اداره بازرگانی! چرا قیمت میوه در قاین خیلی بیشتر از شهرهای دیگر است؟

 

(6277 ... 0915)

* خرید ملک ها به قیمت های نامتعارف توسط صندوق ها و موسسات مالی! با پایان آمدن سودها شاهد بر چیده شدن آنها خواهیم بود ان شاء ا...

 

(1270 ... 0915)

* جناب آقای شهردار اگر نمی خواهید یا نمی توانید تابلوهای اضافی عرض بازار را که کاملا بی انصافی و غیرقانونی است، جمع آوری کنید پس خواهشاً همه را به یک چشم نگاه کنید و بگذارید دیگران هم هر جور که دوست دارند تبلیغ کنند هر چند شیر تو شیر خواهد شد! نظمی است در بی نظمی.

 

(2640 ... 0915)

* جای تعجبه که توی دانشگاهی به این بزرگی (پیام نور) یک صندلی دست چپ واسه مایی که دست چپیم پیدا نمیشه که راحت بتونیم امتحان بدیم.

 

(7871 ... 0935)

* آقای طاهری شما که فرماندار دولت عدالت محور هستید کمی هم به فکر مشکلات روستای رزدنبل باشید در مورد چاه باراز.

 

(9610 ... 0915)

* آقای کاظمی! آیا کادوی روز معلم اجباری است که معلم خواهرم در دبستان [...] کلاس چهارم کادو و گل که جمعا هزینه اش پانزده هزار تومان یعنی به اندازه حقوق یک روز پدرم بوده به دلیل این که پسندش نبوده و از مادرم به علت آشنایت توقع بیشتری داشته، پس داده و خواهرم را در کلاس و سر صف تحقیر کرده.

 

(4627 ... 0915)

توضیح: نام دبستان و شماره همراه جهن پیگیری مسئولین آموزش و پرورش نزد ما محفوظ است.

* ای کاش مسئولین گوش شنوا داشته و پاسخ پیامک های مردم را که در هفته نامه طلوع درج می گردد، می دادند.

 

(5255 ... 0915)

 

/ 2 نظر / 97 بازدید
مسلم

متاسفانه برخی از همشهریان سیاست زده، از بی اطلاعی مردم منطقه سوء استفاده می نمایندو به هر بهانه ای اصلاح طلبان را مخالف نظام معرفی میکنندو در سخنرانی ها و وبلاگ ها و سایت ها یشان به اسم ولایت و ارزشها و...ضربات سنگینی به بدنه نظام وارد می کنند به این عزیزان باید عرض نمود که شاید با این بد اخلاقی ها حتی در انتخابات هم رای بالایی کسب کنید اما با زیر پا نهادن اخلاق اسلامی ، در آخرت روسیاه و شرمنده خواهید بود.متاسفانه آنگونه سخن می گویند که مدافعین سر سخت نظام و رهبری هستند و این گونه القاء می کنند که رهبری هم فقط اصولگرایی را قبول دارند و رای رهبر معظم هم به اصولگرایان است.به این عزیزان عرض می کنم مردم هر روز بیدارتر و بیدارتر و بیدارتر می شوند و شما رسواتر.

متاسفانه برخی از همشهریان سیاست زده، از بی اطلاعی مردم منطقه سوء استفاده می نمایندو به هر بهانه ای اصلاح طلبان را مخالف نظام معرفی میکنندو در سخنرانی ها و وبلاگ ها و سایت ها یشان به اسم ولایت و ارزشها و...ضربات سنگینی به بدنه نظام وارد می کنند به این عزیزان باید عرض نمود که شاید با این بد اخلاقی ها حتی در انتخابات هم رای بالایی کسب کنید اما با زیر پا نهادن اخلاق اسلامی ، در آخرت روسیاه و شرمنده خواهید بود.متاسفانه آنگونه سخن می گویند که مدافعین سر سخت نظام و رهبری هستند و این گونه القاء می کنند که رهبری هم فقط اصولگرایی را قبول دارند و رای رهبر معظم هم به اصولگرایان است.به این عزیزان عرض می کنم مردم هر روز بیدارتر و بیدارتر و بیدارتر می شوند و شما رسواتر.