به همت مجمع امور صنفی قاین مجتمع پزشکان متخصص افتتاح شد

ساختمان پزشکان متخصص در خیابان ده دستگاه (رو به روی زورخانه شیرخدا) افتتاح شد.

جواد قناد رئیس مجمع امور صنفی قاینات در این باره گفت: زمین این ساختمان توسط ورثه ی مرحوم برزگرنژاد و در سال 73 به موسسه خیریه ولیعصر (عج) واگذار گردید که از هیات مدیره وقت آن، تقدیر و تشکر می کنم. با مذاکرات حضوری با هیات مدیره، موسسه ی مذکور به موسسه خیریه ولیعصر اصناف قاینات تغییر نام داد و به همین منظور جلسه ای در آبان ماه سال گذشته با حضور مسئولین و خیرین به ویژه اصناف برگزار گردید که در آن جلسه هر یک از دعوت شدگان مبالغی و مقداری از مصالح را تقبل نمودند که کار ساختمانی در زمستان سال گذشته آغاز و در فروردین 89 با تجهیز 3 طبقه با 400 مترمربع به پایان رسید و کار تأسیسات از قبیل شوفاژکشی، گازکشی، اجرای نما، تجهیز مطب های پزشکان انجام شد که در 5/ 3 /89 با حضور امام جمعه، فرماندار، مسئولین ادارات، خیرین، رؤسای اتحادیه ها، مدیریت بازرگانی و اصناف، افتتاح شد.

جواد قناد ادامه داد: جا دارد از همکاریهای بی دریغ حاج سید حسین تیموری پدر مرحوم سید علی تیموری و همچنین از ورثه مرحوم برزگرنژاد و اعضای هیات مدیره آقایان شهرستانی، شرعی، برزگر نژاد، مطلبی، سوداگر، سلیمان پور تقدیر و تشکر کنم.

رئیس مجمع امور صنفی قاینات خاطرنشان کرد: اکنون متخصصین زنان، زایمان، کودکان، پوست، جراح و روانشناس در این محل جهت خدمات رسانی به همشهریان حضور دارند که در آینده نزدیک متخصصین قلب و چشم و نیز داروخانه، تزریقات و پانسمان به آن اضافه خواهد شد. این حرکت در سطح کشور برای اولین بار توسط مجمع امور صنفی قاین انجام شده که به دلیل حضور مراجعه کنندگان و همراهان شان در سطح شهر قاین، در رونق بازار نقش به سزایی خواهد داشت. وی در پایان ضمن تشکر از همکاری همه ی خیرین و اصناف، گفت: با عنایت به این که در موسسات خیریه اعضای هیات مدیره به صورت افتخاری مشغول به کار می باشند اینجانب نیز تا زمانی که در توانم باشد، مدیرعاملی و مدیریت مجتمع را به صورت افتخاری انجام خواهم داد.

/ 0 نظر / 23 بازدید