هم اکنون مسئولین، نیازمند پیشنهادهای شما هستند !

 

 

 

هم اکنون مسئولین، نیازمند پیشنهادهای شما هستند !

 

سید علی محمودی

در جاده قاین به خواف قبل از روستای اسفشاد، چندین ساختمان شکیل و زیبا، چشم شما را نوازش می کند با تنوع در طرح و رنگ. من که بومی این منطقه هستم بر اساس شنیده ها نام این منطقه را «شهرک صنعتی» گذاشته ام اما یک رهگذر غیربومی با خود چه فکر می کند؟ مطمئناً آنرا شهرک صنعتی نمی نامد؟ چرا؟ به هزار و یک دلیل:

1- تابلوی بزرگی که از چند کیلومتری می درخشد و نام شهرک صنعتی قاین که سند افتخار ماست، چشم هر حسودی را کور می کند و کل منطقه زیر تشعشعات آن نورانی است.

2- آسفالت عالی و بی نظیر که هر فرد غیر متخصصی آن را با راه خاکی یا شوسه و شاید هم بدتر اشتباه می گیرد و البته بدون هیچ دست انداز یا چاله و چوله در قالب سرعت گیر.

3- جدول کشی و سیستم زهکشی کاملا مکانیزه با قدرت مهار هر نوع آب پاشی و قابلیت کنترل از راه دور و ایستگاه فضایی آتلانتیک.

4- نام گذاری و بلوک بندی خیلی خیلی ماهرانه و تخصصی که با لب های هر مراجعه کننده بازی می کند و شما را به هدف مورد نیاز بعد از طی 3 کیلومتر در 3 روز می رساند.

5- تعداد بیش از حد تابلو های معرفی کننده واحدهای صنعتی در جلوی درب ورودی که قطعاً بدون یاری از چراغ قرمز چهارراه جانبازان، قابل کنترل نبود و گرنه به نظر شما چه مشکلی پیش می آید؟ 6- فضای سبز خیلی سبز که آدمی را به یاد قدرت خدا در جنگل های آمازون می اندازد و ...

حال با این وضعیت بی نظیر به نظر شما نام این منطقه یا ناحیه را چه می توان گذاشت؟ هم اکنون مسئولین، نیازمند پیشنهاد های شما هستند!

 

/ 0 نظر / 21 بازدید